O nas

Novela tv to jedyny w Polsce kanał dla fanów telenowel latynoamerykańskich.

Powstał z myślą o widzach kochających historie, w których główną rolę odgrywa miłość. Siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Bez przerwy. Seriale premierowe, nigdy nieemitowane w Polsce, a także te już znane i lubiane przez polską publiczność. Zawsze sięgamy po tytuły z najlepszych wytwórni tego gatunku. Produkcje dobre i sprawdzone, które już zdążyły zdobyć wierną publiczność w innych krajach świata. Nasze telenowele przeniosą widza do słonecznego Miami, ruchliwego Nowego Jorku, wielkiego Meksyku czy dzikiej Wenezueli i dostarczą niezapomnianych emocji. A to one są przecież najważniejsze. Seriale emitowane na naszym kanale bawią, wzruszają, ściskają za serce, szokują i trzymają w napięciu. Już dziś wyrusz z nami w niesamowitą podróż i zatrać się w świecie romantycznych historii, które podbiły serca widzów na całym globie.


Przesył PLIX


Jak nas znaleźć

Od 31 marca br. kanał Novela Tv jest dostępny na platformie Cyfrowego Polsatu w jednym z najpopularniejszych pakietów
- Familijnym Max HD.
Kanał Novela Tv dostępny na 198. pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.Szczegółowe informacje dotyczące parametrów kanału:

Satelita: Hotbird 13D

Pozycja satelity: 13o wschód

Częstotliwość nadawania kanału: 11662,00 MHz

Transponder: 158

Modulacja: DVB-S2

Kompresja cyfrowa: MPEG-4

Polaryzacja: pionowa

Symbol rate: 27500

FEC: ¾

Nazwa kanału: Novela tv

Video PID:          2061

Audio PID:          2062

Jak nas znaleźć

Od 1 kwietnia kanał Novela tv został włączony do oferty operatora telewizji kablowej Multimedia Polska S.A. który, pod względem liczby abonentów zajmuje drugie miejsce w Polsce.

  • multimedia
Novela TV na facebooku